«

»

Eki 02

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

ves11YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU
ADIYAMAN İL MÜDÜRLÜĞÜ

Sevgili Gençler;

Geleceğin teminatı olan siz değerli gençlerle bir aile ortamını paylaşacağımız yurdumuza hoş geldiniz.
Uzun zamandır vermiş olduğunuz emeklerinizin karşılığını alacağınız ve geleceğinizin şekillenmesinde etken rol oynayacak olan üniversite eğitiminize başlamış bulunuyorsunuz. Göstereceğiniz gayretlerle emeklerinizin karşılığını en üst seviyede alacağınızdan zerre kadar şüphemiz yok. Bu yolda hepinize başarılar diliyoruz.

 


Adıyaman gibi hoşgörü kültürüne sahip bir il olarak ülkemizin farklı bölgelerinden, farklı yaşam tarzlarına sahip siz değerli gençlerimizin yaşam tarzlarınızla, manevi değerlerinizle, alışkanlıklarınızla bir arada yaşama kültürünü en güzel şekilde yaşatarak, önyargılardan uzak bir şekilde diyaloglarınızı gerçekleştireceğinize yürekten inanıyoruz.
Sizlerin daha aktif, daha üretken, daha donanımlı, daha paylaşımcı bireyler olarak yetişmeniz için faaliyetlerimiz devam edecektir. Bu şekilde hayatınıza yön vereceğinden eminiz.
Yurtlarımızın sadece barınma ve beslenme ortamları olmadığını sizler çok iyi biliyorsunuz. Bu sebeple yapılacak sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılımlarınız bireysel gelişimiz ve geleceğe yönelik hedeflerinizin gerçekleştirilmesine katkı sağlayacaktır.
Yeni eğitim öğretim yılının siz sevgili öğrencilerimize ve değerli mesai arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diler, en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım.

M.Sami KÖROĞLU
KYK Adıyaman İl Müdürü