«

Mar 22

KYK’da Kalan Öğrencilere Deneyimlerini Anlattı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, mesleki deneyimlerini KYK’da kalan üniversite öğrencileriyle paylaştı.


AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Üniversiteli Aktif Gençlik Topluluğu (ÜNİAK) tarafından düzenlenen ‘Deneyim Paylaşımı’ programına davet edilen Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, deneyimlerini Adıyaman Erkek Kredi Yurtlar Kurumunda kalan üniversite öğrencileriyle paylaştı.
Daha önce de birçok kez öğrencilerle bir araya gelip avukatlık, milletvekilliği ve belediye başkanlığı deneyimlerini paylaşan başkan, bu kez de üniversiteli erkek öğrencilere kariyerleri ile ilgili önemli ipuçları verdi.
Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Sami Köroğlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, KYK personeli, STK temsilcileri ve çok sayıda öğrencinin de katıldığı programda 16 Nisan’da yapılacak olan Referandumda gençlere verilen haklardan da bahseden Başkan Kutlu, daha güçlü bir Türkiye için salondaki kalabalıktan 16 Nisan’da oylarını ‘EVET’ olarak kullanmalarını istedi.
Oldukça keyifli geçen panelde merak ettikleri soruları sorma fırsatı da bulan öğrenciler, görüş ve önerilerini paylaştılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>