«

»

Mar 22

Başkan Kutlu, Deneyimlerini Öğrencilerle Paylaştı

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, mesleki deneyimlerini Kredili Yurtlar Kurumu yurdunda kalan üniversite öğrencileriyle paylaştı. Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Deneyip Paylaşımı’ paneline davet edilen Adıyaman.

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, mesleki deneyimlerini Kredili Yurtlar Kurumu yurdunda kalan üniversite öğrencileriyle paylaştı.
Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Deneyip Paylaşımı’ paneline davet edilen Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, eşi Fulya Kutlu ile birlikte Adıyaman Kredi Yurtlar Kurumunda kalan bayan öğrencilerle buluştu.
Daha önce de birçok lisede öğrencilerle bir araya gelip avukatlık, milletvekilliği ve belediye başkanlığı deneyimlerini paylaşan Başkan F. Hüsrev Kutlu, öğrencilik, siyaset ve avukatlık mesleği hakkında bilgiler verdi.
Üniversite öğrencileri, oldukça keyifli geçen panelde merak ettikleri soruları sordu. Öğrencilere söz vererek önerilerini dinleyip, yaşadıkları sorunlar hakkında fikir de edinen Başkan Kutlu, belediye faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi.
Başkan Kutlu, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Sami Köroğlu ile KYK yöneticilerinin de katıldığı program sonunda öğrencilere ajanda hediye etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>