Hakkında

image 1973 Adıyaman-Kâhta doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini doğup büyüdüğü topraklarda tamamladı.

1996 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Coğrafya Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Adana Kozan L. Ali Şadi Çelik Ortaokulunda Coğrafya Öğretmeni olarak göreve başladı. Askerlik görevini 261. Dönem Yedeksubay olarak Malatya’da tamamladı. 1999’da askerlik dönüşü Kozan Anadolu Lisesi’e geçti. Bu okulda 6 yıl, 2005 yılından itibaren Fatih Anadolu Lisesinde 2 yıl çalıştıktan sonra, Eylül 2007’de Adıyaman Fen Lisesi, Mart 2009 tarihinden itibaren Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimde çalışamalarına devam etti.

Coğrafya öğretimine yönelik hazırladığı Web Sitesi, çeşitli yayınevlerine hazırladığı kaynak kitaplar, Coğrafya 9 Yardımcı Ders Kitabı, Coğrafya 11 Ders Kitabı, ÖSS Coğrafya Hazırlık Kitabı mesleki çalışmlarını oluşturmaktadır. Değişen coğrafya müfredatı çerçevesinde gerek müfredat, gerekse de hazırlanan coğrafya kitaplarıyla ilgili çalışmaları olmuştur.

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde proje uzmanı sıfatıyla çeşitli projelerde koordinatör olarak görev almış, İŞKUR Denetleme Kurulundaki görevi ile pekçok projede denetleyici olarak çalışmalarına devam etmiştir.

Kasım – 2012 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK Adıyaman Yurt Müdürlüğüne Yurt Müdürü olarak atandı. Kurumun yeni yapılanma sürecinde Haziran – 2015 tarihinde KYK Adıyaman İl Müdürü olarak atandığı görevine devam etmektedir.

Evli, bir erkek iki kız üç çocuk babasıdır. Seyahat, web, fotoğraf, otomobil, teknolojik unsurlar başlıca ilgi alanlarını oluşturmaktadır.